موضوع بازی از این قرار است که در یک نیمه شب هارپر در داخل کتابخانه بین کتابها مخفی می شود و ناگهان در کتاب سحر و جادو به دام می افتد. تنها راه بیرون رفتن او از این وضعیت این است که از طریق 7 داستان موجود در کتاب قطور سفر بگذرد. او باید همه این آثار کلاسیک را یافته و مرتب کند و در جستجوی اشیاء پنهان موجود در صحنه باشد. رومئو و ژولیت،ضرب و شتم جان در جزیره گنج،پیوستن به گروه رابین هود و بسیاری دیگر از جمله داستانهائی هستند که هارپر باید در آنها شرکت کند. هر داستان ویژگیهای محیطی خاص خودش را دارد و دارای محیط تعاملی است که از طریق مینی بازی پازل،اره موئی،تابلوهای جستجو،کلمه ها و بازی ها باید برای حل مشکلات در بازی استفاده کرد.یک بازی بسیار جذاب با داستانهای تودرتو .جذابیت داستان این بازی هر کسی را به خود جذب میکنه.پس فرصت را از دست ندهید و آن را حتما تجربه کنید.

 

 

 

اطلاعات عمومی :


هر زمانی که شما بازی را شروع کنید ، و در حالی که آن را اجرا میکنید ، در پایین صفحه نمایش ، همراه با راهنمایی کلی گیم پلی چیزی جالب در مورد ادبیات و جهان ادب وجود دارد . شما همچنین می توانید با کلیک بر روی گزینه های دکمه ای برای تغییر صدا و یا موسیقی و جلد برای تنظیم روشنایی استفاده کنید. شما همچنین می توانید مکان نما را سفارشی کنید.  در بازی منحصر به فرد ، در آثار هنری به سبک ویکتوریا ، پاپ آپ قالب کتاب ارائه شده است. صحنه حرکت شما با استفاده از 6 زاویه دوربین فردی  تنظیم یا با استفاده از دکمه trackball ، واقع در وسط پایین صفحه نمایش. کل صحنه در 3 بعد می چرخد و زاویه دوربین تغییر می کند و به شما اجازه می دهد چیزهایی که پشت سر ، زیر یا در بالای چیزهای دیگرهست را ببینید. همچنین قابلیت زوم را دارید تا اگر شما برای یافتن چیزی دچار مشکل شدید استفاده کنید.
در بازی آموزشی ، در فصل اول ، شما بیشتر با گزینه های ناوبری و شرح آیتم آشنا خواهید شد و برای کمک به حل اسرار شما خواهد بود.

 


 

نکات بازی
در هر صحنه ، شما می توانید با کلیک بر روی حباب گفتگو مکالمات را پخش کنید. با افزایش روشنایی در گزینه ها می توانید همه چیز را بر روی صفحه نمایش خود  روشن تر کنید. وقتی از بازی بطور کامل خارج شوید این روشنائی به حالت نرم بازخواهد گشت.  حتما به چرخش زاویه مشاهده توجه کنید تا مطمئن شوید که شما می توانید تمام اشیاء مورد نیاز را پیدا کنید. گاهی اوقات شما باید زاویه دید خود را تغییر دهید برای دیدن آیتم های داخل زیر شلواری ، کابینت ، بشکه ، پستو، قفسه ها، و غیره. توجه داشته باشید که بعضی چیز ها به شما باز خواهد شد که  مورد نیاز نیست که در صحنه کنونی داشته باشید.

 

 

 

قابلیتهای کلیدی بازی Paige Harper and theTome :

 

- محیط بازی زیبا با گرافیک بالا
- امکان شرکت در داستانهای کلاسیک
- امکان تنظیم میزان نور تصویر
- چرخش در 3 جهت بصورت سه بعدی
- امکان تغییر صدا یا موسیقی
- پخش مکالمات در حین بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله نسخه محبوب ویندوز 7
- و ...

 

آخرین بروزرسانی در پنجشنبه, 04 آذر 1389 ساعت 18:50