اگر در جریان اخبار بازی های  کمپانی  EA باشید تقریبا مدت زمان کوتاهی می‎شود که کمپانی بازیسازی EA   ادامه یک عنوان جدیدی از ژانر پرطرفدار Fighter  را  تایید  کرد و نام این  عنوان را جدید را Fight Night Champion  اعلام کرد.

طبق ویدئویی  جدیدی  که از بخش گیم پلی  بازی Fight Night Champion  که در چندین سایت  معتبر بازی های رایانه ایی چندی پیش قرار گرفته شد  و  در اواخر این ویدئو تاریخ انتشار این بازی را یکم  ماه مارس سال  ۲۰۱۱  میلادی  (۱۰ اسفند ۱۳۸۹) نشان می‎دهد.

این ویدئوی جدید بازی Fight Night Champion  نشان می‎دهد که  در روز سه شنبه لغایت  اول ماه مارس سال ۲۰۱۱ میلادی (۱۰ اسفند ۱۳۸۹)  در قاره آمریکای شمالی  برای ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد اما متاسفانه هنوز تاریخ مشخصی برای  قاره اروپا  اعلام نشده است  اما پیشبینی می‎شود این بازی در تاریخ چهارم ماه مارس سال ۲۰۱۱ (۱۳ اسفند ۱۳۸۹) در قاره اروپا منتشر شود.

 

 

 

آقای Brian Hayes   که  تهیه کنندگی  بخش گیم پلی بازی Fight Night Champion  بر عهده دارد در ماه سپتامبر امسال  در یکی از مصاحبه هایش  سخنانی قابل توجه ایی را در مورد این بازی زد که ایشان  اذعان بر این داشتند که نسخه های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳  این  بازی دارای بخش  گیم پلی نوآورانه و  پر هیجانی  هست و  تا به  حال در هیچ بازی با سبک مبارزه  اینچنینی و همچنین در هیچکدام از  عنوان های گذشته سری بازی های  Fight Night وجود نداشته است”.

 

 

 

و نکته جالب توجه در مورد این بازی,درجه بندی سنی سری M است که تا حالا در هیچکدام از عناوین EA SPORTS این درجه بندی سنی  وجود نداشته است,البته وجود خون,صدمه دیدن واقعی اندام مبارزان و  و دیکر  بخش  های خشونت آمیز که البته تمامی این بخش ها بسیار  جالب به نظر می‎رسند از دلایل اصلی  این درجه بندی سنی است.

 

وی در ادامه گفت که یکی از نکات   مهم بازی Fight Night Champion   این است  که این بازی درجه بندی سنی  سری M  را گرفته است (۱۷+)   و  تا به اکنون در هیچ بازی کمپانی EA SPORT درجه سنی سری M را نگرفته‎اند و دلایلی که این درجه بندی سنی را در این بازی توجیه می‎کند این است  که  وجود خون و پایشده شدن بیش از حد  و صدمه دیدن و  به وجود امدن کبودی های شدید  اعضای مبارزان و … از دلایل مهم  این درجه بندی سنی است.

 

 

به تازگی هم یک ویدئوی جدید از بخش گیم پلی این بازی منتشر شده است که شما میتوانید برای مشاهده کردن این ویدئو به اینجا مراجعه کنید.

 

آخرین بروزرسانی در پنجشنبه, 04 آذر 1389 ساعت 18:40